У Тернополі у мікрорайоні Дружба змінили рух транспорту

У Тернополі у мікрорайоні Дружба змінили рух транспорту. На перехресті вулиць Мазепи-Львівська-Бережанська-Кривоноса нанесли горизонтальну розмітку. Інших знаків, які мали б розповідати водіям та пішоходам як рухатись, поки що немає. Через такі зміни тернопільські водії не докінця розуміють, як правильно їхати, тому грубо порушують правила дорожнього руху. Сьогодні вночі на цій ділянці дороги планують нанести ще стрілки, які вкажуть нові напрямки руху. Реорганізацію руху цією дорогою у відділі технічного нагляду Тернопільської міської ради планують завершити наступного тижня. Тим часом водіям радять бути уважними і слідкувати за змінами руху.

Тернопільські водії обурені зміною руху у мікрорайоні Дружба. Розповідають, що раніше їздити цим перехрестям було не просто, але ця ділянка дороги не є найскладнішою у Тернополі. А до нової організації руху доведеться довго звикати.

– Таке враження, ніби її по п’яній малювали. Це абсурдно, я не знаю, що треба вживати, щоб таке намалювакти. Це всі водії возмущаються, і головне, що вночі намалювали, а зранку вже стоять палички чарівні і вже махають кожного по повній програмі, – розказує водій Михайло.

Змінювати рух, а саме наносити горизонтальну розмітку, почали ще 9 жовтня вночі, саме вночі, розповідають у відділі технічного нагляду Тернопільської міськради, аби не створювати незручностей для водіїв вдень. Відповідно зробити усе за одну ніч не можливо, переконує Олег Вітик. Тому з 9 жовтня щоночі фахівці будуть працювати і логічно завершувати зміну організації руху на перехресті вулиць Мазепи-Львівська-Бережанська-Кривоноса.

– Вся горизонтальна розмітка практично нанесена, залишилось нанести рух по смугах, стрілами вказати напрями руху. Залишилось – шість пішохідних переходів. Значить практично сьогодні з сьомої години вечора до 12 ми завершимо всю горизонтальну розмітку і завтра плануємо закінчити всі дорожні знаки, на стойках, на розтяжках завершити буквально в найкоротших термінах, і світлофорні об”єкти. Відповідно до розпорядження міського голови, хочимо завершити до середи, – каже начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик.

Відтепер поворот направо з вулиці Львівської буде закритим. Аби повернути на Кутківці треба проїхати ще кілька метрів до Бережанської, тоді повертати за “трикутником”. Через закритий поворот перенесли і зупинку громадського транспорту. 17, 23 та 25 автобуси будуть зупинятись за пішохідним переходом на вулиці Львівській.

– Друге нововведення – що виїжджати з Львівської на Мазепи зробили ми три смуги, права – на Бережанську, середня прямо на  Кривоноса, ліва тільки поворот на ліво – до центру, аналогічна ситуація з виїздом з Кривоноса, також одна смуга – прямо на ліво, на Бережанську, друга – на Мазепи, по вулиці Мазепи такий рух, який був. Так буде зручніше? Так буде зручніше, бо ми зробили  по дві додаткових смуги, що просто розвантажить потік автотранспорту, – розповів Олег Вітик.

Змінений рух допоможе суттєво розвантажити дорогу, переконує Олег Вітик. Підтримують нове впровадження і в Державтоінспекції області. Там сподіваються на зменшеня кількості аварій на цьому перехресті.

– Перехрестя Бережанська-Львівська-Кривоноса є дуже небезпечним, тому що до даного часу вулиця Кривоноса та Бережанська рахувались головною і виїзд з Кривоноса та Львівської було досить небезпечно, великий потік транспорту і водії ставали якось один перед другим і було складно проїхати дане перехрестя. Це раз, по друге – виконання правого повороту з Мазепи, там було дуже багато ДТП, і наїздів на пішоходів, ДТП з матеріальними збитками і з потерпілими, – каже начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області Микола Лецкалюк.

Завершеною зміна руху буде тоді, коли встановлять дорожні знаки, нанесуть ще шість пішохідних переходів та встановлять чотири світлофори. Це планують зробити до 17 жовтня. Загалом ремонт кількох доріг на цьому перехресті та повністю зміна руху обійдеться міському бюджету майже у 2 мільйони гривень, повідомляє TV-4.

-1 thoughts on “У Тернополі у мікрорайоні Дружба змінили рух транспорту

  • 12:58 | 13.10.2012 о 12:58
    Permalink

    нова розвязка має покращити і оптимізувати рух. водії звикнуть. ще би таке зробити коло 6 магазину

Коментарі вимкнені.