У Тернополі відбудеться турнір з флорболу

Незважаючи на тріскучі морози, що охопили наш край на тривалий час, не припинявся тренувальний процес у юних флорболістів з команди Стимул-ТНВК №17.

За вікном було -25 градусів морозу, а в спортивному залі ТНВК — тепло та затишно, адже попереду у юних флорболістів ціла низка змагань. 23 лютого до Дня захисника Вітчизни відбудеться Кубок з флорболу серед хлопчиків 2006-2004 років народження  —  “DEFENDERS DAY FLOORBALL CUP-2012”, в якому візьмуть участь 8 команд  міста Тернополя. Фаворитами  вважатимуться дві  команди — підопічні Володимира  Смолки:     “Стимул-2” (в категорії  2004 р.н.) та “Стимул-юніор” у наймолодших.

А 7 березня,відбудуться змагання серед юних дівчаток — 2007-2005 років народження під назвою — “КУБОК 8 БЕРЕЗНЯ-2012” у якому візьмуть участь дошкільні навчальні заклади.

— Популярність флорболу серед дівчаток зростає з кожним разом, і це великий плюс  у розвитку тернопільського флорболу. Адже  саме на базі команди Стимул ми плануємо  виростити талановитих дівчаток для подальшого формування збірної України, — каже Володимир Смолка, голова тернопільської обласної федерації флорболу. — Наразі серед юніорок є одна сильна команда дівчат — мелітопольська ESCAPE,що виступає у змаганнях серед хлопців!!! адже сфера жіночого флорболу в Україні зараз найактуальніше питання, над яким варто задуматися усім представникам флорбольного руху в Україні.

Коментарі вимкнені.