У Тернополі влаштували неймовірне свято для дівчат з вадами слуху

17 травня вихованці Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів на Театральному майдані Тернополя брали участь у загальноміському заході – «Дефіле у вишиванках».

Учні демонстрували власні вироби та  вишивки  дизайнерів з Тернополя й інших територій області. Разом з відомою співачкою Іриною Борисюк школярі виконували пісні на мові жестів. Дійство це благодійне і приурочене 50-річчю створення в Тернополі організації УТОГ та Дню вишиванки.

Ідея проведення цього заходу належить  дизайнеру Оксані Чмиленко, яка в студентські роки  працювала в Товаристві глухих. Ставши дизайнером, вона створила Школу краси і внутрішньої гармонії «Віра, Надія, Любов» для дівчат  школи-інтернату. Пропозицію  Оксани Чмиленко підтримали психолог, консультант з краси, стиліст, які проводили заняття для дівчат. Залучили також поліцейських, які навчали учасниць Школи самообороні. Зустрічі проходили упродовж трьох місяців раз на тиждень. А під час однієї із телепередач Оксана побачила показ мод, у якому брали участь діти із синдромом Дауна. Тоді й з’явилася думка, що можна зробити показ за участі дітей зі зниженим слухом. А незабаром з’явилася й нагода для цього.

З нагоди Дня вишиванки та ювілею УТОГ дівчата з особливими потребами вже вдруге демонструють одяг для широкої публіки, – повідомляє Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Коментарі вимкнені.