Постраждалому району від стихії на Тернопільщині виділили резервні гроші

Клопотання Зборівської райдержадміністрації про надання допомоги з резервного фонду обласного бюджету підтримали на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичаних ситуацій, яке відбулось 2 вересня під головуванням першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака.

Ці кошти необхідні для проведення першочергових аварійно-відновлюваних робіт на об’єктах, пошкоджених внаслідок стихії 14 серпня 2014 року. Відтак із резервного фонду обласного бюджету виділять 240 тисяч гривень.

«Зборівська райдержадміністрація повинна терміново організувати заходи з проведення аварійно-відбудовних та інших невідкладних робіт на пошкоджених стихією об’єктах. Адже є загроза виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з подальшим руйнуванням будівель», -зазначив Іван Крисак.

Наразі готується проект розпорядження голови облдержадміністрації про виділення з резервного фонду обласного бюджету коштів для проведення аварійно-відбудовних та інших невідкладних робіт у Зборівському районі. Контролюватиме проведення робіт та цільове використання коштів управління з питань цивільного захисту населення ОДА.

Нагадаємо, негода, яка трапилась 14-15 серпня, супроводжувалась значною кількістю опадів у вигляді дощу, подекуди граду, сильними поривами вітру. Стихія охопила Збаразький, Зборівський, Козівський та Ланівецький райони. Було пошкоджено 26 будівель державного значення, 331 приватну будівлю, 33 будівлі фермерського господарства. Найбільше збитків зазнав Зборівський район.

Коментарі вимкнені.