У Тернополі вночі через обвал двох плит у 9-поверхівці терміново евакуйовували людей

Майже опівночі 4 травня до Управління ДСНС від мешканця по вул. Лучаківського, 7 в м. Тернопіль   поступило повідомлення про пошкодження плити перекриття за даною адресою, – повідомляє прес-служба ДСНС України в Тернопільській області. Даний будинок обслуговується ЖЕК ВАТ «Тернопільбуд».

О  23 год. 45 хв. на місце події направлено черговий караули та  оперативну  групу  Управління.

На  місці події  залучені  працівники екстрених служб: УМВС в області, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, «Тернопільміськгаз», Тернопільський міський РЕМ, «Тернопіль  теплокомуненерго», представники органів місцевої влади.

Під час обстеження було встановлено, що в середньому під’їзді над квартирою №52 відбулось часткове обрушення з одного боку двох плит перекриття технічного поверху.

Проведено: евакуацію 18 мешканців 9-го поверху з них троє дітей, огляд комунікаційних мереж на предмет пошкодження, відключення електропостачання ліфтових установок, огляд будинку на предмет інших пошкоджень.

Окрім цього, працівники екстрених служб ретельно оглянули комунікаційні мережі, відімкнули електропостачання ліфтових установок, а також повторно перевірили стан будинку на предмет пошкодження.

Для вирішення даного питання створено робочу групу, до складу якої увійшли представники місцевої влади та будівельних організацій.

Будуть проводитися роботи з відновлення перекритя будинку.

Коментарі вимкнені.