«Бучачагрохлібпром» отримав благословення архієпископа Василія Семенюка
Тернопільщина – аграрний край. Відтак розвиток сільгосппідприємств вірний шлях до розвитку і збагачення області. Та головне, це можливість для тернопільчан працювати вдома, а не шукати такої можливості далеко за межами України.
Днями архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк відвідав підприємства компанії ТзОВ «Бучачагрохлібпром», аби подякувати його директору за розвиток аграрної сфери. Владика відвідав ферму у селі Осівці Бучацького району, машинний двір та сад поблизу села Трибухівці та був вражений, що в Україні можна робити такі речі та працевлаштувати стількох людей.
«Дбати про добробут громади вчив митрополит Андрей Шептицький. Громадська діяльність була для митрополита логічним продовженням церковного служіння. Андрей Шептицький не раз стверджував, що тільки віруючі особи спроможні побудувати добрий економічний лад, оскільки їхньою метою є не лише особистий дохід, а й загальний добробут. Керуючись цими вченнями біля Зарваниці простягаються землі фермерського господарства «Зарваниця-Агро». Господарство існує для того, щоб люди, які там мешкають, мали роботу і могли забезпечити матеріально свою сім’ю. Петро Гадз також дає можливість працювати і за це одержувати належну заробітну платню, як то говорять, на місцях, аби населення не виїжджало закордон шукати заробітку, щоб селяни не переселялись до міста та не покидали рідне село» – наголошує владика Василій Семенюк.
Додамо, що компанія «Бучачагрохлібпром» завжди шукає можливості для розвитку. Відтак нещодавно у селі Осівці Бучацького району запрацював новий пункт прийому молока. Відтепер люди можуть продавати його вдвічі дорожче, ніж раніше.
У селі Осівці – 256 дворів. По при те, що у багатьох родинах корів уже не тримають, щодня жителі села здають більше тисячі літрів молока. Підняття вартості молока – це можливість забезпечити кращий рівень життя чи не кожної родини.
Раніше молоко тут купували трохи дорожче двох гривень за літр. Зараз ціна вища і залежить від жирності. Сертифікована система «Екомілк» визначає якість продукту по шести показниках. Від якості залежить і ціна.
«Людям це сподобалося. Бо можна додати води і молока буде більше, а жирність і ціна – менша. Саме тому молоко приходить на пункт прийому свіже, без води, а середня ціна за тиждень часу зросла до 3 грн. 95 коп. – каже голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз. – Можливо пізніше ми знову підвищимо ціну, адже вартість молока має бути вищою аніж вода. По перше, три роки треба чекати, поки з телятка буде корова, окрім того, треба заготовляти корми на рік-півтора, і це важка праця».
Також сприятиме у вирішенні проблеми зі збутом молока народний депутат України Микола Люшняк. Він запевнив людей, що на сьогоднішній день є багато законодавчих ініціатив, спрямованих на розвиток і підтримку села. Тому важливо не зупинятися на зробленому.
Коментарі вимкнені.