У Тернополі вийшло нове видання про чудотворця з Лівану

Твір “Шарбель – святий в обіймах Бога” ліванського автора отця Поля Дахера перекладено українською мовою і тепер він доступний для широкого кола читачів. Книга розповідає про життя та щоденне прагнення святості святого Шарбеля (при народженні Юсеф Махлур 1828-1898) — арабського католицького святого та чудотворця з Лівану.

Автор видавничого проекту о. Роман Дутчак, судовий вікарій Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ:

– Життя святого оповите благодатною і святою тишею, яка промовляє у своїх чудесах. Під час канонізації духовного подвижника Папа Римський Павло VI назвав його одним із найбільших святих ХХ століття. У житті він був строгим аскетом: постійно молився, щоденно стояв на колінах по чотири-п’ять годин, ходив у зношеному одязі, волосяниці з металевим ланцюгом, ніколи не їв м’яса та не пив вина, а спав на кам’яній плиті.

Коментуючи свідчення очевидців того часу, о. Роман Дутчак додає: “Через 50 років після смерті Шарбеля його гробницю відкрили і не виявили жодних ознак зотління. Із тіла святого десятки років витікає дивовижне цілюще миро, яке за століття по вінця наповнило дві труни”.

“Це видання складається з коротких та доступних розповідей, воно може стати дороговказом для кожного на шляху особистого духовного подвигу”.

 

Коментарі вимкнені.