У Тернополі виявили «волонтера»-шахрая, який підробив підпис владики

На бульварі С. Петлюри в Тернополі невідомий чоловік стояв із табличкою про збір коштів на лікування свого важкохворого брата. Люди, які жертвували гроші, виходячи з супермаркету «Сільпо» і не здогадувалися, що перед ними не волонтер, а цинічний шахрай, – пишуть Тернополяни.

У цьому переконався тернополянин, який першим запідозрив чоловіка (на вигляд 25-30 років). Увагу спостережливого перехожого привернув надпис з інформацією та проханням про допомогу на лікування хлопчика-дошкільного віку. Псевдоволонтер повідомив, що у малечі рак легень і продемонстрував «документ», де сам єпископ Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій (Рудюк) просить небайдужих людей допомогти дитині.

Втім, за збігом обставин, у цього ж таки тернополянина був телефон до владики Димитрія. Яким було його здивування, коли останній повідомив у розмові, що жодних благословень на таке він не давав, а отже – і підпис, і сам «документ» виявилися підробленими.

Перехожий пригрозив викликати поліцію до шахрая і поки відволікся на розмову по телефону, той дременув стрімголов.

Правоохоронці ж вкотре закликають тернополян бути вкрай обережними, адже «псевдо волонтерів» зараз «розвелося» більше, ніж реальних. Відтак, варто уважно перевіряти інформацію і документи, які пред’являють вуличні збирачі коштів.

Коментарі вимкнені.