У Тернополі затримали банду рекетирів, відомих на всю Україну

Таке враження, що дехто у Тернополі так і не зрозумів, що бандитські рекетирські часи 90 завершилися, пише у мережі Фейсбук Сергій Сінкевич.

У п’ятницю, 5-го квітня, біля шостої години вечора, на вулиці Кульчицької у Тернополі, поліцейські оперативники УСР (управління стратегічних розслідувань) затримали двох, і у цей же час в одній з квартир на вулиці Корольова – ще трьох учасників організованої злочинної групи.

За попередніми відомостями, ця група (чи то пак – банда), серйозно погрожуючи фізичною розправою, вимагала у громадянина “С” (прізвище в інтересах слідства поки що має бути “схованим”) 7 тисяч доларів. Погрози і справді були серйозними, і створювали реальну небезпеку життю людини, яка потрапила під цей рекетирський “наїзд”, – пише Сергій.

На вулиці Кульчицької ( це у центрі Тернополя) двох підозрюваних затримали у момент передачі їм “першого траншу” у сумі – 100 000 гривень.

А всій групі (п’ятьом затриманим) оголошено підозри за різними частинами статтей Кримінального кодексу – 189, 255, 307, 308, 208. У цих підозрах йдеться не лише про вимагання грошей, а й про наркотики і зброю…

Зараз затримані тимчасово знаходяться у камерах поліцейського управління. А днями суд обере їм запобіжні заходи. Не виключено, що це будуть арешти без права внесення застави. Дочекаємось судових засідань, будемо знати точно…

  • Прізвища потерпілого, і тих, хто на нього “наїхав”, не називаю. Це може нашкодити слідству. Скажу єдине – серед затриманих є імена і прізвища, відомі не лише у Тернополі, а й у широкому кримінальному світі. Поки що так, лаконічно, але, не сумніваюсь, що далі буде, – обіцяє Сергій Сінкевич.

Коментарі вимкнені.