У Тернополі з’явиться “Тролейбус Святого Миколая”

Протягом двох тижнів група активних людей спільно зі студентами ТНПУ облаштували в тролейбусі з бортовим номером 157 експозицією на тему «Україна єдина!». Символічно, що саме сьогодні, 21 листопада,  у річницю революції Гідності транспортний засіб вийшов на маршрут.

Усі його пасажири відтепер споглядаючи на експозицію зможуть відтворити в пам’яті буремні революційні події.

– За ініціативи директора КП «Тернопільлектротранс» Андрія Мастюха проект вдалося реалізувати спільно зі студентами різних факультетів Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, – розповіла один із організаторів акції Тетяна Волкова. – Одні шили мішечки для листів бійцям, інші – малювали, вирізали, придумували патріотичні гасла. Було приємно з усіма працювати, хлопці і дівчати під керівництвом координатора проекту Галини Юріївни Полюги, творчо підійшли до реалізації задуманого. Від сьогодні пасажири тролейбуса можуть побачити фрагменти революції Гідності, починаючи від стайку студентів, Майдану і до АТО. А закінчується ця міні-виставка робіт символічним вінком з 25 синьо-жовтими стрічками, які символізують єдину Україну та її 24 областей і Крим.

У цьому тролейбусі розміщені мішечки з написами «Напиши листа солдату». Всі бажаючі можуть залишити свого листа для бійців безпосередньо в тролейбусі.

– Час від часу ми їх будемо виймати та в співпраці з волонтерами передавати бійцям у військові підрозділи, – зазначила Тетяна Волкова.

Цим проектом, як зазначали його організатори, вони хотіли показати, що Україна єдина і які б випробування не зустрічалися на її шляху, вона все одно переможе, і в майбутньому буде сильною та квітучою, а її люди щасливими та багатими.

Зауважимо, що на цьому проекті активна тернопільська молодь не збирається зупинятися. У їхніх планах оформити наступний транспортний засід на тему «Тролейбус Святого Миколая», який плавно перейде в «Новорічний». Святковий тролейбус обіцяють зробити вже в перших числах грудня.

Коментарі вимкнені.