Із Росії до нас насувається чума!

Спалах африканської чуми свиней зафіксований в Курській області Росії, поширення захворювання загрожує кільком сусіднім регіонам, у тому числі і Україні.

Про це власному кореспонденту ГолосUA у Москві повідомили у прес-службі Россільгоспнагляду.

Спалах захворювання було виявлено на приватних подвір’ях в Курській області 25 жовтня. За кілька днів в ході перевірок в області виявлено та знешкоджено 280 голів свиней, уражених африканською чумою. В області запроваджено карантин до 27 листопада, в ході якого введена заборона на продаж свинини на території області, а також ввезення і вивезення м’яса тварин усіх видів та продукції рослинництва.

Крім того, заборонено вхід на територію епізоотичного вогнища сторонніх осіб, в’їзд і виїзд транспорту без проведення дезінфекції та узгодження державної ветеринарної служби.

Аналогічно карантинні заходи введені і на території Білгородської області. На всіх автошляхах організовані додаткові цілодобові спільні поліцейсько-ветеринарні пости. На цих постах проводиться огляд транспортних засобів, з метою виявлення підконтрольних ветслужбі вантажів та наявності супровідних документів.

Коментарі вимкнені.