Де тернополяни найвправніші

Днями на Тернопільщині відбувся відкритий чемпіонат області зі стрибків з трампліна.

Серед півсотні юних атлетів були не лише спортсмени Тернопільської та Івано-Франківської областей й Києва, а й гості з Польщі.

На урочисте відкриття змагань завітав перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко, пише видання “Галичина спортивна” з посиланням на noc-ukr.org.

Наймолодші з діток традиційно розпочали польоти з п’ятнадцятиметрового трампліна. У двох вікових групах усі призові місця дісталися господарям. Перемогли Олександр Шовкопляс і Микола Яросевич, призерами стали Костянтин і Максим Дроздови, Руслан Шумський та Роман Морозов.

А 11-12-річні юнаки і дівчата вже підкорили і тридцятиметровий трамплін. Чемпіонські титули вибороли вихованці Кременецької СДЮШОР Артем Куцевич і Лілія Романюк. Відзнак за друге місце удостоїлися Антон Корчук із Верховини, що на Івано-Франківщині й Тетяна Пилипчук з Кремінця. Третє місце посіли місцеві юні таланти Олександр Бевзюк, Любомир Плисюк і Віталіна Герасим’юк.

Найбільш видовищними, звісно, стали польоти із сорокаметрового трампліна. У віковій групі 2001—2002 р.н. потрійну перемогу знову здобули кременецькі стрибуни — Іван та Андрій Пилипчуки та Олександр Шумбарець. А в старшій віковій групі їх земляк Назар Біяк у боротьбі за чемпіонський титул зміг випередити Хорберта Горше з польського міста Загуж. Третє місце розділили киянин Юрій Шуменко і Василь Нікіфорук із Кремінця.

Коментарі вимкнені.