Хто шкодить Тернопільщині

Територія Тернопільської області багата красивими місцевостями – цікавими і унікальними, як з наукової, так і з туристичної точки зору. До перлин Тернопілля відноситься  і ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Касперівський».

Тому з одної сторони не дивно, що кількість бажаючих відпочити тут з кожним роком збільшується, а з другої сторони – прикро, що охочих заробити на цьому самовільно використавши  землі природно-заповідного фонду теж вистачає. Так, ще з 2010 року працівники Державної екологічної інспекції у Тернопільській області виявляють ряд порушень природоохоронного законодавства в ході обстежень на території Касперівської сільської ради Заліщицького району в межах ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Касперівський». Серед основних виявлених порушень  є самовільне будівництво постійних і тимчасових споруд, складування будівельних матеріалів, незаконна рубка і пошкодження дерев.

За останнім оглядом місця події від 28.09.2015 року фахівцями Державної екологічної інспекції  нарахованого збитків, які завдані землям природно-заповідного фонду на суму 123 149 грн. Порушення з боку власника бази відпочинку «Аквамарин» здійснюється уже на протязі 5 років.

  Матеріали перевірки направлено до правоохоронних органів для встановлення причетних до порушення та для притягнення до відповідальності згідно чинного законодавства.

Коментарі вимкнені.