У тернополянки вкрали два ровери

З настанням холодів тернополяни все менше користуються велосипедами. Натомість у крадіїв цей вид транспорту й надалі користується попитом. Зловмисники блукають під’їздами багатоповерхівок – місця, де найчастіше зберігаються велосипеди, та непомітно виносять їх.

Від велокрадіїв нещодавно потерпіла 41-річна жителька обласного центру. З під’їзду її будинку невідомі викрали два дороговартісних ровери, які зберігалися у кладовому приміщенні. Через металеву решітку, яка слугувала дверима, зловмисники розгледіли велосипеди та, зірвавши навісний замок, забрали чуже майно. Потерпіла оцінила збитки у 14 тисяч гривень. Крадіїв розшукують.

Міліціонери звертаються до власників велосипедів подбати про безпеку своїх транспортних засобів. У жодному разі не слід залишати двоколісники у під’їздах – на сходових клітках, сушильних приміщеннях.

Найкраще захистити велосипеди від крадіжки можна тільки одним способом – не залишати їх надовго без нагляду, а зберігати у власному помешканні за зачиненими дверима, або ж у гаражах, приміщеннях, оснащених міцними замками.

Міліціонери звертаються й до тих, хто має спокусу до дешевого товару: коли вам пропонують придбати велосипед за низькою ціною, засумнівайтеся, чи бува він не крадений. Повідомте про це правоохоронців.

Коментарі вимкнені.