У центрі Тернополя побились молодики і таксисти

Сьогодні вночі біля залізничного вокзалу побились молодики і таксисти. Про це повідомляє сайт Тернополяни.

Один з хлопців залишився з розбитим носом, а у таксиста з губи текла кров. Після чого згаданому дуету надійшла допомога у вигляді кількох десятків їх однолітків, які прагнули розправи над водієм, який, на їх думку, образив їхнього друга. Чоловік років 45-ти змушений був рятуватися втечею у колишній лінійний відділок міліції, що у приміщенні вокзалу.

На перший погляд здавалося, що гурт молодиків наважиться на штурм відділку. Так розповідали свідки. Та двері правоохоронців таки зупинили «агресорів». Після чого на підмогу колегам під вокзал підтягнулися щонайменше півдесятка патрульних автомобілів. Все закінчилося затриманням щонайменше п’ятьох-шістьох хлопців. Довелося проїхали у міський відділ поліції і таксисту.

«Все почалося з того, що я з моїм другом підійшли до таксиста біля вокзалу і попросили підвезти нас додому, – розповів один з безпосередніх учасників конфлікту. – Та нам у досить жорсткому тоні відмовили. До того ж, приблизно 40-ірчний таксист наніс два удари у ніс моєму товаришеві, який тільки нещодавно став повнолітнім. Звичайно, що так от «попускати» такий вчинок водію таксі ніхто не збирався.»

Другою стороною конфлікту виявився таксист фірми «ВІП». За його ж словами нетверезі хлопці кілька разів вимагали їх завезти у нічний клуб «Бомба». «У мене поламався прикурювач, – продовжив таксист Андрій. – А від функціонування цієї незначної деталі у мене працює база та планшет-лічильник. Після чергового замовлення планшет таки розрядився, тому я вирішив на залізничному вокзалі припаркуватися і таки полагодити несправність. У цей час до мене підійшли двоє хлопців, які хотіли, аби я довіз їх до нічного клубу «Бомба». Коли вже втретє відмовив через несправність авто, вони почали мене словесно ображати і називати різноманітними словами. Ситуація зайшла у тупик, справа дійшла до бійки і я не сильно вдарив одного з цих пацанів у ніс.»

Таксист розбив одному з хлопців ніс, з якого не сильно йшла кров. Як розповідають очевидці, підмога потерпілим підоспіла досить швидко. Вже у значній більшості юнаки накинулися на таксиста, який, як ми вже повідомляли вище, втік у лінійний відділ поліції.

Значна більшість хлопців була підігріта алкоголем, оскільки на привокзальній площі все ж працює цілодобовий магазин, який продає алкоголь у будь-який час, не зважаючи на заборони.

Після прибуття автомобілів патрульних, поліцейські спробували словесно заспокоїти натовп. Потерпілий зі сторони юнаків одразу відмовився написати заяву про напад на нього таксиста. Коли ж «градус» піднявся, полісмени наділи найактивнішим протестувальникам наручники і повезли до відділку.

Коментарі вимкнені.