У виявлених активістами корупційних схемах є найвищі посадові особи Тернополя

missing16 червня Тернопільський ДемАльянс проведе акцію протесту проти змін до генерального плану м. Тернопіль, які вводяться для реалізації корупційних інтересів чиновників міста. Акція відбудеться 16 червня о 13:00 за адресою: вул.Листопадова, 5, м.Тернопіль, майданчик біля входу до Тернопільської міської ради.

Останнім часом Тернопільський ДемАльянс активно працює над розслідуванням зловживань міської влади у сфері землевідводів. Зокрема, виявлено та оприлюднено значну кількість порушень, що відбувались в інтересах окремих представників міської влади. У виявлених активістами корупційних схемах виявились залученими найвищі посадові особи міста.

Вірогідно, така активність не влаштовувала згаданих у розслідуваннях осіб. Зокрема, почала з’являтись неправдива інформація про начебто проведення ДемАльянсом ЛГБТ-прайду в Тернополі 16 червня. “Ми вважаємо, що дані матеріали розміщені з метою відволікти увагу від роботи осередку з викриття корупційних схем, пов’язаних з розкраданням земель в м. Тернопіль, — зазначають у ДемАльянсі. — Юристи ДемАльянсу вже готують позови про захист честі, гідності та ділової репутації, задля встановлення факту поширення недостовірної інформації”.

Коментарі вимкнені.