У Зарваниці молодь взула Патріарха УГКЦ

13-14 липня – кульмінаційні дні Всеукраїнської Молодіжної Прощі до Зарваниці.

На зустріч із Патріархом зібралось багато молодих і не тільки людей. Молодь подарувала Блаженнішому Святославу Шевчуку пару нових сандалів. Молодь прагне бути ближче до свого духовного наставника. Цим жестом молоді люди виразили своє бажання ділитись власним життям із Партріархом і не тільки цим жестом – а також сотнями запитань, на котрі Блаженніший Святослав дав відповідь у новій аудіокнизі.

Головне питання від нас молодих, як виявилось, стосується теми людських відносин. Владика наголосив на тому, що всі ми є створені для любові, створені чоловіком і жінкою, наділені статтю і тільки такою, яку Бог створив. Гостро піднімав питання гендерної політики, що зараз активно обговорює Західний світ.

А тепер до приємного. Дуже тішемось, що цього року мали можливість приділитись до цієї події трохи музично оформити зустріч Владики, а також вже саму молодіжну нічну програму.

Нічний, чи то вже ранковий концерт закінчився уже світанком. Коли зібрали апаратуру, то на дворі було геть видно. Бавились з добрих півтори години. Самі витривалі залишились до останньої нотки. Один із багатьох останніх концертів, де спільно із публікою багато співали і танцювали. Після недільної ночі на нашу аресу повалилось купа купезна вдячних листів із словами Благословення!!!! Це вразило найбільше. Зарваницька публіка – то була найбільша Греко-католицька аудиторія Кани за увесь час існування!

Дорогі наші друзі – дякуємо за такі теплі слова – вони надихають і дають поштовх до подальшого творіння. Так і має бути – ми, християни, повинні підтримувати та підбадьорювати один одного! І хай нам всім поможе в цьому Добрий Бог!

а на цьому слові – готуємося до наступної зустрічі у Львові )

п.с. Дорогою із Зарваниці нас проводжало ранкове сонце, котре плавно перекочувалось галицько-подільськими горбиками, заглядаючи у шибки сільських хатинок, вздовж дороги!

Джерело

Коментарі вимкнені.