У засновників «Helix» конфіскували «Кадилак» і «Бентлі»

heliks

Під час прес-конференції в обласному управлінні поліції Олександр Богомол розповів подробиці розслідування справи обдурених вкладників фінансової піраміди «Helix».

Як розповів очільник поліції, за останні два дні до правоохоронців звернулося близько двох десятків тернополян, які інвестували кошти у цю фінансову структуру. Тож сума збитків вже зросла на 1,5 млн. грн. Досі вона становила 3 млн грн.

До затримання трьох засновників «Helix» готувалися місяць, адже очікували моменту, щоб всі вони перебували на території України.

  • Було проведено ряд обшуків та вилучено значну суму коштів, а також 30 пластикових карток. На всі рахунки по них відразу ж було накладено арешт, – додав Олександр Богомол. – Суму коштів на них ще уточнюється. Також було накладено арешт на квартири і будинки, які розташовані у Києві, Хмельницькому, Ковелі, а також на автівки, зокрема «Кадилак», «Бентлі» та «Мерседес».

Протягом останніх днів почали звертатися вкладники «Helix» з інших регіонів України. Їх свідчення будуть задокументовувати за місцем проживання і тоді вже передадуть слідчим у Тернопіль.

Олександр Богомол закликав усіх постраждалих вкладників «Helix» якнайшвидше звертатися у поліцію із заявами, адже це пришвидшить розслідування справи і надасть вам можливість повернути свої кошти, адже сума компенсованого майна і фінансових ресурсів доволі значна, тож жертвам шахраїв є на що сподіватися, повідомили в обласному управлінні поліції.

Коментарі вимкнені.