У Збаражі встановлять межі міста і сусідніх з ним сіл

Голова Збаразької районної державної адміністрації Іван Демчишин провів шостого лютого нараду із міським, селищним, сільськими головами, на якій були обговорені питання виконання програми поводження з твердими побутовими відходами в Збаразькому районі на 2011 – 2014 роки, утримання артсвердловин, підготовки до проведення благоустрою та ремонту комунальних доріг, про маршрутну мережу в Збаразькому районі, про діяльність реєстраційної служби; про проведення нормативної грошової оцінки в населених пунктах району, використання земель запасу та резервного фонду.

Серед першочергових питань, які необхідно негайно вирішити, голова РДА назвав врегулювання механізму сплати коштів у міський бюджет тими сільськими радами, чиї юні мешканці відвідують дитсадки міста. Також очільник району наголосив на необхідності завершення процедури становлення меж міста і сіл, що з ним межують.

На завершення наради голова РДА подякував очільникам місцевого самоврядування за конструктивну співпрацю, розуміння. А також окреслив перспективи розвитку району, в якому дієву участь візьмуть і сільські голови.

Ірина СИСКО

Коментарі вимкнені.