Учитель з Канади безкоштовно вчитиме тернопільських дітей англійської мови!

Безкоштовно навчити 32 дітей віком від 6 до 17 років англійської мови, завдяки залученню до співпраці учителя з діаспори, пана Тараса Малюжинського – така основна мета проекту Центральної дитячої бібліотеки міста Тернополя на липень 2013 року.

Час проведення курсів – 8 липня по 27 липня 2013 року. Адже саме в цей період літніх канікул батьки думають над тим, куди відвести своїх дітей, які не зайняті навчанням. І саме курси з досвідченим носієм мови дозволять, за три тижні, не лише пригадати шкільну програму, але й у ігровому форматі суттєво доповнити, підівчити її. До початку курсів формується дві навчальні групи з 6-12-ти років (16 чоловік), які навчатьмуться з 9 до 12 год. та 13-17-ти років (16 чоловік), для яких курси будуть з 13 до 16 год.

Проводить заняття пан Тарас цікаво та наочно і безкоштовно, для хорошої справи. Як і Центральна дитяча бібліотека, яка безкоштовно надає приміщення, формує групи, допомагає у проведенні занять. Допомагати у проведенні курсів будуть бібліотекарі Центральної дитячої бібліотеки, зокрема, письменниця та бібліотекар Ірина Мацко.

Коментарі вимкнені.