Усі освітяни Тернополя роблять добру справу!

В період нестабільності та небезпечної воєнної ситуації на території України, воїни, які захищають честь держави та всього народу, найбільше потребують і матеріальної підтримки, і професійної допомоги співвітчизників. Тому користуємось будь-якою нагодою, щоб бути максимально корисними в цій ситуації. Допомога АТО – один із нових, нещодавно доданих пунктів сімейного та особистого бюджету багатьох українців. Прекрасно розуміючи те, що на Сході в антитерористичній операції задіяно безліч мобілізованих хлопців і чоловіків, небайдужі українці намагаються допомогти їм у міру своїх сил і можливостей.
Сьогодні, у скрутні часи, коли країна потерпає від воєнної агресії, управління освіти і науки Тернопільської міської ради не стоїть осторонь, адже ми знаємо, що випускники наших шкіл зараз знаходяться на передовій, захищаючи мир і спокій народу.
З вересня 2014 року на базі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 діє тимчасовий координаційний центр освітян допомоги воїнам АТО. Координують роботу центру голова профспілки освіти міста – Кухар В.М., директор ТЗОШ № 4 –Левенець Н.І та Ярема Г.В. – директор ТЗОШ № 19. Та слід зазначити, що волонтерські центри створені на базі кожного навчального закладу міста Тернополя. Постійно впродовж останніх місяців в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах м. Тернополя проводяться волонтерські акції по збору необхідних речей (теплі речі, медикаменти, продукти харчування, засоби особистої гігієни, маскувальні сітки, виготовлені учнями тощо) для надання допомоги українським воякам, що перебувають в зоні АТО. Було закуплено і передано камуфляжну військову форму, взуття (берці), радіостанцію. Крім того, найменші тернополяни активно долучаються до цієї місії, підтримують дух наших бійців своїми малюнками та листами, що зігріли не одне чоловіче серце.
14-16 лютого в дислокацію батальйону «Збруч» відправилися автобуси з медикаментами та продуктами харчування. А також допомогу отримає 128 гірсько-піхотний батальйон, в якому проходив службу наш загиблий земляк, випускник Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 – Олександр Орляк. Усі освітяни міста Тернополя, працівники управління освіти і науки, профспілки, окремі депутати Тернопільської міської ради долучилися до збору коштів на придбання тепловізора, вартість якого становить 70 тис. грн. На прохання мами Сашка Лесі Орляк, він буде переданий воїнам 128 гірсько-піхотного батальйону.
В період з 01 по 17 лютого координаційним освітянським центром зібрано 20,5 тис. грн. З них:: 8 тис. грн. –передано на лікування двох бійців, на 3 тис. грн. – придбано теплі речі, на 1,5 тис. грн.- запчастини для військових автомобілів, 8 тис. грн. – виділено на поховання двох бійців. Також доставлено в зону АТО 2,2 тонни продуктів харчування.
Кожен з нас – як свідомий громадянин і волонтер за покликом серця – своєю особистою працею та чесно заробленою «гривнею» намагається допомогти нашим воїнам, наблизити жадану перемогу й мир.
Щиро дякуємо усім небайдужим, хто долучився до збору коштів. На душі тепліше, коли знаєш, що хоч кільком хлопцям, які ризикують за нас своїм життям, ми справді допомогли.
Тимчасовий освітянський координаційний центр з допомоги воїнам АТО продовжує свою роботу, бо вважаємо, що допомога українській армії є обов’язком кожного свідомого громадянина нашої держави.

-1 thoughts on “Усі освітяни Тернополя роблять добру справу!

  • 09:25 | 18.02.2015 о 09:25
    Permalink

    Молодець Ольга Похиляк, яка вміє організувати!

Коментарі вимкнені.