Усім не вгодиш: як тернополяни і хвалять, і сварять Сергія Надала

Тернопільська міська рада для задоволення громадян у здобутті дошкільної освіти, збільшення відсотка дітей охоплених суспільним дошкільним вихованням, з метою розвантаження груп управлінням освіти і науки протягом останніх років додатково відкрила 12 груп.
Так, у садочку №21 відкрито нову групу для 25 дітей. Але не всі задоволені таким рішенням.
Батьки дітей, які вже ходять в цей садочок, звернулись до Сергія Надала з претензією.
«Шановний, пане Мере! Чому ви, як член партії Свобода, як відстоює все українське, за яку голосували більшість тернополян, одним розчерком пера знищили український куточок (світлицю в ДНЗ ). Невже заради 25 дітей для яких відкривається група, можна перекреслити, працю батьків, працівників, які на протязі 20 років звозили і зносили в ДНЗ старовинні українські речі (скрині, прялки, коромисла, ліжко, посуд, рушники, образи, і т. д.). Хіба 400 дітей які виховуються в ДНЗ не повинні знати звичаї, традиції українського народу, не проводити в світлиці Різдвяні свята, вечорниці, Шевченківські дні, свята матері. Невже українське потрібно лише на словах? А може члени Тернопільської Свободи вже стоять в ряду з тими хто закриває українські школи? Сьогодні світлиця – завтра садочок, школа. Ви, панове, краще побудуйте нові садочки і школи, і не нищіть вже зроблене батьківською працею!».
Зовсім іншої думки притримується батько однієї з 25-ти дітей, яка буде ходити в нову групу.
«Сергію Віталійовичу! Звертається до Вас батько одного з 25-ти дітей, які будуть ходити в садок №21. Велике Вам спасибі за мудре рішення відкрити ще одну групу у садку, який у нашому мікрорайоні один і багато років тримає людей у страху та напрузі, а внески у садок зростають з кожним роком. Я вважаю, що в цьому садку чинять не по-українськи: замість того, щоб радіти відкриттю ще одної групи – організовують Вам політичний лист від ваших опонентів про “знищення українського куточка”. Хочу висловити Вам подяку за те, що Ви стоїте на стороні простих жителів, батьків, дітей, а не тих хто гребує інтересами дітей, прикриваючись високими фразами. Бажаю Вам успіхів у всіх справах: відкритті дитячих груп, благоустрої українського міста Тернополя та приведення його до європейського рівня.»

Коментарі вимкнені.