Увага! У Тернополі «кишенькові злодії» виходять на полювання…

Вчора, по масиві «Сонячний»,  працівниками Управління Державної служби охорони при УМВС України в Тернопільській області було затримано кишенькового злодія – 41-річного крадія-гастролера Рівенської області.

Потерпілою виявилась 48-річна громадянинка м. Тернопіль, яка серед білого дня стала жертвою «щипача». Скориставшись розсіяною увагою панянки, крадій доволі прудко витяг гаманець з її сумочки та щодуж дременув подалі з місця події. Проте, швидке сповіщення по лінії «102» та оперативне реагування правоохоронців дало змогу затримати злодія «по гарячих слідах».

Загальний збиток громадянки, якби злодійська операція скінчилася вдало, становила би доволі велику суму – 1084 гривні, а також втрата численних банківських карток. Натомість крадене було вилучено, крадія затримано та  відправлено у супроводі слідчо-оперативної групи, працівників УДСО до міського відділу міліції.

В діях крадія вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді до трьох років позбавлення волі.

Шановні громадяни! Щоб не стати жертвою подібних злочинів, будьте уважними у місцях великого скупчення людей, а також у громадському транспорті. Не залишайте речі без нагляду, не тримайте гаманці, гроші та документи в зовнішніх кишенях, сумках, пакетах, легкодоступних для злодіїв.

Коментарі вимкнені.