В обласній спілці журналістів — новий голова

Василь Тракало обраний головою Тернопільської обласної організації НСЖУ.

Відбулася звітно-виборча конференція обласної організації спілки журналістів.  Участь у конференції взяв в.о. керівника Національної спілки журналістів України, перший секретар Сергій Томіленко. Делегати заслухали доповідь про роботу організації за звітний період, а також обрали нового голову обласної організації, правління та делегатів на черговий з’їзд спілки, який відбудеться у квітні в Києві.

Практично одноголосно очолювати обласну організацію  довірено Заслуженому  журналісту України, редактору Бучацької районної газети “Нова Доба” Василю Тракалу. До складу правління делегати обрали 11 чоловік з різних районів області та Тернополя. Рейтинговим голосуванням обрано 11 делегатів від Тернопільської обласної організації на з’їзд.

«У час роздержавлення ЗМІ та нових викликів, які постали перед журналістською спільнотою, варто активізувати роботу обласної організації, – наголосив Василь Тракало. – Це стосується і правового забезпечення та підтримки,  і в творчому плані. Хочемо організовувати творчі конкурси, залучати незалежних експертів, які будуть визначати кращі засоби масової інформації в області, кращих журналістів, кращих молодих журналістів. Особливу увагу потрібно звернути на молодих журналістів, залучати їх до спілчанської діяльності. На часі – налагодити  комунікацію між спілчанами області. Роботи дуже багато. Зрозуміло, що сподіваюся на підтримку і правління, і членів організації».

Джерело: Тернопільський прес-клуб.

Коментарі вимкнені.