В Тернополі стає тісно. Місто стає неохайним. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

Доброго вечора, файномістяни!
Дзвінка Торохтушко була нині в Кременці і бачила щось неймовірне. Сніг, гори і ліси в інеєві, легкий тріскучий морозець…І грубка, котра, просто дихає теплом. І старенькі сусіди зійшлися до моєї мами подивитись , що то воно за чудасія – та новообрана Верховна Рада, бо на їхньому кутку світло пропало.
Так що нинішні події подивимось під таким от кутом.
1.Нова наша Верховна Рада – нова лише наполовину, чи й менше. Як ми вчили свого часу з фізики, таке явище зветься дифузією. Тобто змішуванням. Подивимось, що з того змішування вийде, бо є там різні речовини : і рідина, котра плавала в нашій політиці 23 роки, і тверді горішки олігархату, і сталеві м’язи постмайданної і воюючої України. Щось мені підказує, що, навряд чи воно перемішається і здифузує до однорідної маси. Бо не знаю, чи хтось помітив, а мої бабуськи, таки впильнували, коли там йшлося про якесь голосування і була пропозиція дістати картки, Ярош звично потягнувся до кобури…
2.І поки, наша Верховна Рада коаліціювала і всіляко демонструвала нам свою готовність до реформ і чесної праці, світ не дрімав. Країни ОПЕК вирішили не скорочувати видобуток нафти. Це означає, що ціна на неї буде далі падати, як сніг на голову х@йлу. У нього, власне, від такої новини трохи підтік дах, і цей “борець з фашизмом” виділим французьким ультраправим партіям 40 млн. євро. Помста за “Містралі”, котрі з кожним днем стають для Росії чимось на зразок “летючих голландців”. От і казяться.
3. Самі ж голландці зголосилися до вирішення спірного питання про скіфське золото, зберігати те наше золото у своїх музейних спецфондах. Хоч якесь золото в нас не розкрадуть, скажу вам. Хоча, взагалі-то, яке відношення до нашого скіського золота мають кацапи – то така слизька юридична площина, як непосипана бруківка в ожеледицю. Бо в перекладі на просту мову це звучить так : ми у вас сперли Крим, а тепер ще й золото вкрадемо…
4.Але. Наш Президент і Гарант дав нам нині надію. Заявивши, що в РФ нічого не вийде, бо їхній план по знищенню українського народу провалився. Будем надіятись. Хоча, незважаючи на те, що весь світ нас підтримує, кацапи найшли собі союзників. За них вписалась на міжнародній арені Ангола. На черзі, напевно, дуже демократична республіка Конго , племена мумба-юмба і незалежні пінгвіни Мадагаскару.
5. А поки, у великій і не дуже, політиці шуміло, у файному місті феодальна адміністрація і далі одноосібно вирішувала земельні питання. Фата моргана, чесне слово! Першовідкривач і Колумб місцевого ландшафту, мер бін Надал і його абсолютно “Свободна” команда швидкими темпами взялись освоювати закапелки і площі файного міста. Взагалі, що ближче до кінця мерської каденції – то більше випливає нагора ” активна” діяльність і самого мера, і міськради. І тим менше зелених куточків стає у файному місті. Ну, не любить зелені Надал! А може, й любить, та не ту?
6. Взагалі, Тернопіль мені починає нагадувати циганський табір з отими понатикуваними ринками, МАФами на кожному розі, нечищеними контейнерами для сміття і постійно протікаючими каналізаційними трубами. Причім, протікають вони, чомусь, в одних і тих же місцях. В Тернополі стає тісно. Місто стає неохайним. Будувати нове – це добре. Але, вибачте, може варто звернути увагу і на те, що робиться зі старими будинками. Центр міста – то окрема розмова. Є ще Аляска і БАМ, котрі стоять з отою облупленою облицювальною плиткою і потроху починають нагадувати бразильські фавели, чи мексиканські трущоби. Ці дев’ятиповерхівки, поки що, потребують не такого вже й дорого ремонту. А через якийсь час? То про кого і про що дбає мер і Ко?
Отож, підсумовуючи цей неспокійний день, хочу побажати всім ставати швиденько Небайдужими громадянами. І тоді : все буде добре!

-1 thoughts on “В Тернополі стає тісно. Місто стає неохайним. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

  • 07:20 | 28.11.2014 о 07:20
    Permalink

    За Надала місто якраз почали краще прибирати. Зявилася мала техніка. А стан будинків проблемний по всіх містах. Для їх ремонту має бути державна програма.

Коментарі вимкнені.