В Тернополі старшокласники влаштували школі «гарячий» четвер

Цього тижня в учнів та вчителів ЗОШ №19 четвер був «гарячий». Тут обрали вчителя року, провели конкурс фотографій діток до 4-х років, організували квест в парку Національного відродження, зібрали гроші для бездомних тварин, продаючи фотографії домашніх улюбленців, провели першокласникам екскурсію до краєзнавчого музею.

–       Головною подією для школи стало голосування на звання «Вчителя року», – розповідає «Погляду» Сніжана Осарчук, учасниця шкільного активу «Creative Youth». – Провели ми його в три тури. Спочатку учні висунули тридцятьох кандидатів. Далі було голосування і в другий тур пройшло 10 вчителів. Під час третього туру ми надрукували понад 600 бюлетенів, які розносили по класах. В результаті переміг вчитель фізкультури – Крутовський Юрій Григорович.

Вчора, 19 квітня, учні 19 школи організували фестиваль пісні “Таланти рідної школи”. Під час якого представили переможця, на думку тернопільського фотографа Юлії Зелененької, в конкурсі дитячих фоторобіт віком до 4-х років. А ще – представнику «Ноєвого ковчега» передали кошти, які зібрали на Театральному майдані міста, продаючи роздруківки із зображенням тварин. Тоді перехожі купували фото за благодійні внески – хто скільки хотів: в середньому від 5 коп. до 2 грн.

–       На фестивалі ми провели ще й нагородження переможців квесту старшокласників, – розповідає Сніжана Осарчук. – Та оголосили переможця в голосуванні на звання «Вчитля року» у школі.

Активісти об’єднання школярів ЗОШ№19 «CreativeYouth» обіцяють, що не будуть зупинятися, а щодня робитимуть життя школи яскравішим.

Люба Вовк, “Погляд”

Коментарі вимкнені.