За крадіжку злітно-посадкової смуги – 200 годин громадських робіт

На Тернопільщині районний суд Шумська виніс вирок жителю села Онишківці, визнавши його винним у вчиненні крадіжки приватного майна. За те, що спокусився на переносну злітно-посадкову смугу, тепер молодий чоловік відпрацьовуватиме двісті годин на громадських роботах.

У рідному селі молодика знали не з кращої сторони. Репутацію псувала непереборна тяга до чужого майна. Але свої жаліли хлопця, котрий рано залишився без батьків – сусіди не повідомляли про дрібні крадіжки зі своїх обійсть, хоча добре відали, хто до них причетний. Мабуть, поблажливість молодий чоловік заслуговував ще й своєю роботящою вдачею, бо не тільки першим обробляв свою землю, а й допомагав у цьому старим та немічним.

Та одного разу крадіжка сталася з сільського приватного підприємства – невідомий демонтував та поцупив переносну металеву злітно-посадкову смугу. Збитки були чималі.

Оперативники Шумського райвідділу внутрішніх справ взялися розшукувати підозрюваного. Ним виявився місцевий молодик. Чоловік спочатку віднікувався, але зібрані докази свідчили – саме він демонтував смугу та здав її на металобрухт.

На жаль, повернути виручені гроші не вдалося, адже крадій пропив їх ще того ж дня, коли здав металозбирачам поцуплене чуже майно.

За вчинення крадіжки проти зловмисника слідчі порушили кримінальну справу. Лиходієві не залишилося іншого як зізнатися у скоєному, а, водночас, збирати кошти, аби компенсувати збитки підприємству.

Суд врахував, що підозрюваний раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, має на вихованні неповнолітню дитину і виніс гуманний вирок – двісті годин громадських робіт.

Коментарі вимкнені.