В Україні владу бандитів замінила влада злодіїв – Народний контроль

– Система кругової поруки не дає карати шахраїв, а тому вони залишаються на волі, – таку думку висловила депутат тернопільської міської ради, активіст партії “Громадський рух “Народний контроль” Наталія Карпишин з приводу надшвидкого судового засідання у справі колишнього керівника одного з комунальних підприємств Тернополя, члена ВО “Свобода” Володимира Камінського.
За її словами, ситуація показує, що в Україні владу бандитів замінила влада злодіїв.
“Народний контроль” дотримується принципу: “Закон один для всіх!». Сьогодні судову справу всіляко затягують, вишукують методи, як взагалі вивести корупціонера з-під суду. Працює система кругової поруки, яка не дає здійснитися правосуддю. Це – проблема всієї України. Владу бандитів змінила влада злодіїв”, – зазначила у своєму коментарі Наталія Карпишин.
Представниця “Народного контролю” наголосила, що причина – не в конкретних чиновниках, а в системі.
“В країні досі не відбулася люстрація серед суддівського корпусу, в прокуратурі. Стару радянську систему, яка мала мало спільного з правосуддям, а була лише інструментом репресій, використовує різна влада. Вона може як вивести людину з під криміналу, так і кинути під кримінал, коли їй це вигідно. Це вкрай прогнила система, на яку можна впливати грошима, “телефонним правом”. Така система не буде судити шахраїв, бо сама є шахрайською”, –підкреслила Наталія Карпишин.
Підсумовуючи, активістка “Народного контролю” зазначила, що зміни відбудуться, коли у владу прийдуть люди, що сповідують нові цінності.
“Мають бути нові люди, не залежні від олігархічних кланів, готові ламати систему. Найбільше, на мою думку, під цю категорію потрапляють журналісти, які регулярно розкривали корупційні схеми, зокрема і у випадку Камінського. Це – волонтери і добровольці, які не бояться влади, не бояться змін, бо багато з них вже пережили втрату всього, що мали. Це ¬– активні громадяни, які розуміють, що ти будеш рабом, поки у країні, у місті не працює закон, а правоохоронні органи корумповані”, – резюмувала Наталія Карпишин.

Коментарі вимкнені.