Валентин Хоптян буде допомагати Василю Деревляному

Влада Тернопільської області надавала і буде надавати допомогу кожному громадянину на обласному та районному рівнях, незалежно від політичних переконань громадян. Про це заявив голова Тернопільської обласної державної адміністрації, голова обласної організації Партії регіонів Валентин Хоптян, – повідомляє офіційний сайт Партії регіонів.

«Мова йде про добробут людей, соціальному розвитку населених пунктів і всього регіону», – зазначив Хоптян, коментуючи звинувачення керівника Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василя Деревляного у тому, що нібито влада допомагає громадянам вибірково, орієнтуючись на їхні політичні переконання.

У зв’язку з цим губернатор висловив жаль з приводу того, що в Україну ще знаходяться політики, які прагнуть перевести питання вирішення проблем, з якими до влади звертаються громадяни, в політичну площину, нав’язуючи землякам оману про нібито вибірковості дій органів влади.

«Тому ще раз підкреслюємо – виконавча влада області готова до співпраці з усіма, хто до неї звертається, незважаючи на їх членство в тій чи іншій партії.

У структурі обласної державної адміністрації, на керівних посадах в ряді управлінь є люди, які мають різні політичні переконання і партійні квитки, однак працюють на одну мету – побудову економічно розвиненою Україні.

Тому закликаємо осіб, які своїми вчинками та висловлюваннями намагаються посіяти серед земляків недовіру до дій влади, залишити політичні спекуляції », – йдеться в повідомленні прес-служби.

Коментарі вимкнені.