На Тернопільщині є свій “Аніскін”

Нещодавно у Чернівцях відзначили кращих дільничних інспекторів міліції Західного регіону. Серед лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Наш Аніскін», які прибули на регіональний конкурс, старший дільничний інспектор Кременецького райвідділу внутрішніх справ Олександр Ящур.
Кінотрилогія про сільського дільничного інспектора Аніскіна вийшла на екрани у далекому 1968 році. Популярного героя не забули й сьогодні… Українська федерація професіоналів безпеки, яка об’єднує недержавні охоронні структури, організувала всеукраїнську акцію «Наш Аніскін». Головна мета заходу – підтримати і заохотити кращих дільничних інспекторів.
Президент Української федерації професіоналів безпеки Сергій Шабота наголосив на відкритті конкурсу: «В міліції багато професій. Однак, ми вирішили відзначити дільничних. Саме на прикладі цих людей показуємо, що в правоохоронній системі працюють професіональні та талановиті міліціонери. Дільничному потрібно бути і психологом, і професіоналом, і мудрецем. Деколи потрібно дати людині пораду стосовно проблеми, яка не пов’язана з професійною роботою. І саме робота дільничного, в першу чергу, це профілактика правопорушень»
    У Чернівці старший лейтенант міліції Олександр Ящур приїхав з Дніпропетровська, де заочно навчається в університеті внутрішніх справ. Там, як і вдома на Кременеччині, зраділи його перемозі…

    Нагородою для старшого лейтенанта Олександра Ящура став спеціальний диплом акції «Наш Аніскін», в якому сказано: «Професіонал найвищого ґатунку, порядна та талановита людина», а подарунком – сучасний ноутбук.
       «Хороший дільничний це той, що працює і вдень, і вночі. Потрібно постійно спілкуватися з людьми. Люди повинні тобі довіряти, а дільничний повинен до своєї роботи ставитися відповідально”, – каже дільничний інспектор Кременецького райвідділу Олександр Ящур.
Аналогічні нагороди отримали колеги Олександра, котрі стали переможцями акції у своїх областях. Під час церемонії Президент української федерації професіоналів безпеки Сергій Шабовта неодноразово наголошував на головній, на його думку, якості, якою мали б володіти дільничні міліціонери… Це такі риси, як людяність, вміння спілкуватися з людьми. Організатори конкурсу планують зібрати всіх переможців і організувати спільну зустріч в МВС України.

Коментарі вимкнені.