Валентин Хоптян кинув ФК “Ниву”?

Усім давно відомо, що тернопільська футбольна команда “Нива” є протеже голови тернопільської ОДА Валентина Хоптяна. Не одноразово очільник області показував свою підтримку улюбленій команді тернополян. Але прихильність Валентина Антоновича не рятує від проблем. Так нещодавно півзахисник “Ниви” Борис Баранець розповів про фінансові проблемі тернопільського клубу.

– Яка ситуація в команді на даний момент?

– Після завершення останнього матчу з нами попрощалися і пообіцяли, що відбудеться зустріч, на якій і планувалося, що нам розкажуть про майбутнє команди і розрахуються з гравцями. Утім, ця зустріч не відбулася і невідомо чи відбудеться взагалі. З керівництва команди до нас ніхто не прийшов. Зараз у нас усе в телефонному режимі. Конкретних планів ніхто поки не називав.

– Доки відпустили команду?

– Якщо з нами не будуть розраховуватися, то важко сказати коли гравці будуть виходити з відпустки. Попередньо нам сказали, що 20 січня повинні зібратися усім колективом.

– За скільки місяців є заборгованість перед футболістами?

– За декілька. Є заборгованість зарплаті та преміальних.

– Чи є обіцянки збоку керівництва вирішити усі запитання?

– Кілька днів тому губернатор Тернополя сказав, що він особисто постарається, аби ці питання були закриті до кінця цього тижня. Наразі ми чекаємо приємних новин, однак з кожним днем стає все важче і важче чекати і у це вірити.

– Чи шукають гравці “Ниви” уже нові для себе команди?

– Важко відповісти, адже усе тихо. Думаю, усі наші футболісти чекають що буде далі. Гадаю, пройде тиждень і тоді уже всі будуть приймати певні рішення. Звісно, я не буду говорити за всіх гравців “Ниви”, однак у мене особисто немає бажання грати за команду і не отримувати зарплату.

– Коли, на вашу думку, ситуація проясниться остаточно?

– Якщо чесно, вірю губернатору. Думаю, що він – людина слова і це питання буде скоро закритим. Я привик працювати чесно. Так як поступаю я, хотів би, щоб і клуб так поступав зі мною.

– Якщо відверто, то гравців команди, мабуть, обурила така ситуація. Як не як, вам при підписі контракту не казали про такі затримки зарплатні.

– Як ви думаєте, не обурює, коли люди говорять одне, а виходить зовсім по-іншому? Люди дають чесне слово, однак…

– Чи є думки змінити команду?

– Наразі думки лише про те, аби з командою розрахувалися і розказали про плани на майбутнє. Він того уже можна буде відштовхуватися як жити далі.

– Що взагалі гравці “Ниви” кажуть про дану ситуацію? Чи шукають футболісти уже інші команди?

– Таких розмов немає. Просто така ситуація усіх злить, адже на носі новорічно-різдвяні свята, а у людей немає грошей.

– Як взагалі оціните виступ “Ниви” у першому колі чемпіонату першої ліги?

– З тим фінансуванням яке у нас було, то “Нива” стрибнула вище голови. Наш теперішній результат є достойним. Керівництвом було поставлене завдання потрапити у десятку. Вважаю, ми не багато відстали від команд, які йдуть вище нас у турнірній таблиці. Звісно, за винятком лідерів першості.

 

Вголос

 

Коментарі вимкнені.