Валентин Хоптян порозумівся з Сергієм Надалом

Сьогодні,23 березня, голова Тернопільської ОДА та міський голова Тернополя Сергій Надал обговорили широке коло питань, які стосуються актуальних питань життєдіяльності обласного центру.

В контексті проведення загальнообласної акції з озеленення та благоустрою населених пунктів йшлося про проведення відповідних заходів на території міста.

Також відбувся обмін думками щодо розв’язання ситуації з заборгованістю, яка склалася на Тернопільському обласному комунальному підприємстві «Фірмі «Тернопільавіатранс».

Валентин Хоптян зазначив, що Тернопільщина зацікавлена у тому аби Тернопільський аеропорт повноцінно працював, адже повноцінна робота аеропорту дасть поштовх розвитку бізнесу, туризму, ділового партнерства. Тому обласна державна адміністрація долучиться до вирішення проблемних питань цього підприємства.

Крім цього співрозмовники обговорили й низку ініціатив, які стосуються модернізації та розвитку галузі охорони здоров’я населення. Зокрема йшлося про реалізація проекту «Нове життя», одним із завдань якого є реконструкція обласного перинатального центру «Мати і дитина» під регіональний перинатальний центр.

Також обговорено питання придбання сучасного реанімобіля для надання невідкладної медичної допомоги населення.

Comments are closed.