Валентин Хоптян “сповідав” чиновників у присутності представника Адміністрації Президента

На колегії ОДА її голова Валентин Хоптян був “в ударі”. У присутності куратора області, представника Адміністрації Президента Анатолія Головатенка, який, за словами Хоптяна, вже кілька днів “гостює” в області, губернатор не підбирав лагідних слів своїм підлеглим, вочевидь демонструючи владу і ділову активність.

Доповідаючи колегії про свою розмову з Президентом В.Хоптян висловив занепокоєння тим, що деякі голови районів зловживають службовим становищем.

–          Деяким головам не хватає для повного щастя, – каже намісник Президента, – то собі зарплати піднімають на 50, 70, 90 відсотків, то економічні відділи створюють, то директорів шкіл на сесії районної ради призначають, то ще якась зараза. Якби район працював і був не дотаційний, то можна було б закрити очі. Ми їздимо, клянчимо, щоб заплатити зарплату вчителям, працівникам охорони здоров’я, культури, а вони собі премії малюють по 90%. А в суботу, неділю чи ввечері в районній раді нікого не знайдеш. То за що премії, за що понаднормові?

Голова ОДА оголосив також про певні зміни в структурі найвищого виконавчого органу області.

–          Деякі управління – по три об’єднаємо у департаменти і на посадах залишатимемо ділових, принципових, сміливих, енергійних кадрів, які не бояться роботи і показали, як треба працювати, – повідомив В.Хоптян. – Я б хотів, щоб ви зняли з себе “розові окуляри” і подивилися на себе критично. Якщо ви цього не зробите, то це будемо робити ми.

Заслухавши доповідь Про роботу структурних підрозділів ОДА та РДА щодо посилення виконавчої дисципліни, губернатор по черзі підняв керівників усіх райдержадміністрацій та начальників управлінь ОДА, слухаючи їхні пояснення.

Особливу увагу приділив очільник краю голові Гусятинської РДА О.Собаню, напівжартома-напівсерйозно звинувативши його у виконанні спецзавдання екс-голови Гусятинської РДА С.Турецького, на що той відповів, що справді працював у помаранчевій команді, але тепер працює на загальну справу.

–          А при чому тут помаранчеві? – зауважив В.Хоптян. – Помаранчеві тепер вже разом з нами працюють.

Усі чиновники обіцяли виправитись, а начальник фінансового управління ОДА І.Пиріг отримав спецзавдання від голови: ретельно перевірити усі зловживання, пов’язані з грошима.

Новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Валентин Хоптян “сповідав” чиновників у присутності представника Адміністрації Президента

  • 11:51 | 29.11.2012 о 11:51
    Permalink

    обжорлива, нахабна, нагла істота…. геть хоптяна…

Коментарі вимкнені.