Валентин Хоптян зробить все для того, щоб люди хотіли літати

Борги КП “Тернопільавіатранс” із зарплати  досягли 1 400 тис. грн. 2 мільйони підприємство винне Пенсійному фонду, ще пів мільйона – бюджету.

За словами голови ОДА В.Хоптяна, сусідня Рівненська область пішла шляхом прийняття на сесії обласної ради відповідної програми, відтак розрахувалася із боргами аеропорту.

–          Олексій Петрович відмовився виділяти кошти (30 тис. грн.) для продовження ліцензії, – говорить В.Хоптян. – Але ми знайшли ці кошти, і сьогодні аеропорт працює. До нас прилітала віце-прем’єр-міністр Р.Богатирьова (16.07.2012  був єдиний наразі випадок, коли аеропорт приймав літаки, – прим.авт.)

 

Позику області обіцяє і кандидат у народні депутати по 166-му округу банкір Володимир Клименко, який очолює Благодійний Фонд “Галичина-Волинь”. Підтримку обіцяв і генеральний директор ВАТ “Мотор-Січ” В.Богуслаєв.

–          Ми домовилися, що будуть рейси на Київ, – продовжує голова ОДА. – Але ціна не буде така, як два роки тому, що зі Львова було легше долетіти. Ми все будемо робити, щоб люди хотіли літати.

Окрім того, ціла низка підприємців із сусідніх областей зацікавлена, щоб у Тернополі був митний склад. Таким чином аеропорт зможе заробляти.

–          Я нічого не обіцяю, поки не бачу шляхів вирішення проблеми, – додає В.Хоптян.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.