Депутат-регіонал Лукін Василь зустрічався із міжнародними правозахисними організаціями

Депутат Тернопільської міської ради, регіонал Василь Лукін 15 лютого зустрічався з представниками міжнародних недержавних правозахисних організацій.

В ході зустрічі сторони обговорили стан справ в Україні щодо взаємовідносин органів влади та бізнесу. Василь Лукін зазначив, що українське законодавство передбачає відповідне покарання за перешкоджання у здійсненні підприємницької діяльності, однак останнім часом такі дії з боку органів державної та місцевої влади мають місце.

«До мене на прийом приходять представники малого та середнього бізнесу, які нарікають, що піддаються тискові з боку державних структур», – повідомив пан Лукін.

За словами політика, найчастіше це стосується тих підприємців, які надають послуги чи постачають товар за кошти державного та місцевого бюджетів.

Депутат отримав принципову згоду міжнародних правозахисників на отримання допомоги для тих підприємців, дії влади по відношенню до яких перейдуть межу закону.

Сторони домовилися інформувати одна одну про стан дотримання законодавства щодо підтримки розвитку підприємництва в Україні.

Коментарі вимкнені.