Василь Лило чи тернополяни? – Сергій Надал став перед вибором

Сьогодні мала відбутись сесія міської ради. Але 5 червня міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження щодо перенесення сорок восьмої сесії на невизначений термін. Цю сесію збирались відвідати мешканці гуртожитків “Тернопільбуду”, які знаходяться за адресами вул…Макаренка 6 та 7, Яремчука 37 та 39, Фабрична, 2. Попри її відміну вони все таки прийшли під міську раду. До них вийшов Сергій Надал,   який пообіцяв створити комісію з даного питання і скликати круглий стіл у міській раді. Хоча, зазначимо,  у нещодавно створену спеціальну комісію, у яку ввійшли представники міської ради та представники громадськості, чомусь не увійшов жоден з представників мешканців гуртожитків ТОВ «Тернопільбуд». Жителі гуртожитків спершу вирішили, що трапилась якась технічна помилка і тому письмово звернулись до мера міста з пропозицією внести зміни в склад комісії. Відповідь, яку вони отримали за підписом заступника міського голови Володимира Камінського, м’яко кажучи, їх дуже здивувала. Їх не допускають до роботи комісії як повноцінних членів даної комісії! У відповіді зазначається, що комісія переповнена і їх проблема буде вирішуватись без їх представництва.

Нагадаємо, працівники “Тернопільбуду”  просили генерального директора ТОВ «Тернопільбуд», нинішнього депутата Тернопільської міської ради Василя Лила піти на поступки та дозволити працівникам «Тернопільбуду», які пропрацювали не одне десятиліття на підприємстві,  приватизувати кімнати. Для цього Василю Лилу потрібно передати їх у комунальну власність.  Але, як з’ясувалось, за це народний обранець просить від міста більше 9 мільйонів гривень.

“ТОВ «Тернопільбуд» просить розглянути на сесії Тернопільської міської ради питання щодо прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Тернополя будівель гуртожитків за адресами: вул.. Максима Кривоноса, 6, Яремчука, 37 та 39, Макаренка, 6 та 7, Фабрична, 2, Лозовецька, 20 з виплатою ТОВ «Тернопільбуд» компенсації за дані будівлі гуртожитки. Загальна сума компенсації за вищенаведені будівлі гуртожитків становить 9 217 383, 68 гривні, в т.ч. ПДВ.”

Варто зазначити, що власники колишнього “Комбайнового заводу” і “Текстильного комбінату”, котрі не є тернополянами, передали усі гуртожитки в комунальну власність міста без будь-яких компенсацій. Питання чому Василь Лило, котрий є депутатом Тернопільської міської ради (представником громади) і екс-кандидатом на посаду міського голови, просить з місцевого бюджету немалої фінансової компенсації залишається відкритим.

-1 thoughts on “Василь Лило чи тернополяни? – Сергій Надал став перед вибором

 • 11:46 | 6.06.2014 о 11:46
  Permalink

  Лила потрібно не вмовляти і створювати круглий стіл- а поставити ультиматум і неголосувати за його земельні питання які включенні в порядок деней наступної сесії!

 • 13:55 | 6.06.2014 о 13:55
  Permalink

  Лило як дворовий наперсточник знову пробує нас обдурити. Він пішов на цинічну підтасовку обставин щоб обіграти знову в свою сторону. Не получиться! Люди настільки вже наелектирозовані що ще один фальшивий рух із сторони Лила і розгориться широкомаштабна пожежа, з якої Лило живий як політик не вийде. Наш терпець на грані вибуху. А Надал мусть обрати одну із сторін: або він на стороні людей і залишає за собою “людське обличчя”, або стає таким же наперсточником як Лило. Підкилимні домовленості і гра на дві гармошки може закінчитися для Надала великомаштабним корупційним скандалом. А тоді вже ”
  повилазить” багато незрозумілих процесів в місьраді – буде гаряче. п.Сергію – ви з ким? Питання поки що риторичне, але побачим по вчинках мера, з того і зробимо висновки.

 • 14:41 | 6.06.2014 о 14:41
  Permalink

  правильно – побачимо з ким пан мер чи з людьми чи з лисою сатаною)))

 • 14:43 | 6.06.2014 о 14:43
  Permalink

  правильно – побачимо з ким пан мер чи з людьми чи з лисою сатаною) Ото вже мабуть буде спекотною сесія!!

 • 14:43 | 6.06.2014 о 14:43
  Permalink

  У той час коли Надал по безкоштовній приватизації людьми кімнат в гуртожитках перший по Україні, Лило додумався на цій темі хитрувати і шукати вигоду. І ніби недурний чоловік, а в таке вляпався!

 • 17:23 | 6.06.2014 о 17:23
  Permalink

  Лилу треба заблокувати його будови, і заставити зробити дорогу по Коновальця, яку його вантажівки розтовкли.

 • 21:53 | 6.06.2014 о 21:53
  Permalink

  правильно за дороги по коновальця — потрібно і нам мешканцям збиратися а вимагати шоб Лило відновив нам дорогу!!

 • 10:38 | 11.06.2014 о 10:38
  Permalink

  Що проблем в місті не має вже дістали тим Лилом !!! Напишіть про Пігрушну заступницю міністра яка зовсім нічого не розуміється в управлінні державними справами! Про Кайду як депутата Верховної Ради!! Про Надала і його земельні оборудки!! Але сайт Погляд належить наближені людині до Кайди і це всі чудово знають і розуміють!! І що Кайда це вже політичний труп і максимум що він вже може це піти на мери у місто Тернопіль і де він вже заздалегідь готує підгрунтя і хоче прибрати сильних конкурентів! Слава Україні!

Коментарі вимкнені.