Василь Лис ревно увірував в чесність тернопільських правоохоронців та доклався до того, щоб перемогло зло

lysПро це йдеться у спільній заяві тернопільського осередку ВО Автомайдан, ВО Самооборони Майдану, Вільних людей, МНК та РБК.

Заява тернопільських активістів

Ми, представники тих організацій, які погодились працювати в комісіях з атестації працівників правоохоронних органів, заявляємо про відкликання наших делегатів з атестаційних комісій.
Причина проста: процес усунення «старих» та скомпрометованих кадрів перетворився на фарс та «підкилимні» домовленості. Потрібні системі люди, на жаль, й надалі залишаються в системі. Найгірше, і це потрібно визнати, окремі активісти доклалися до того, щоб перемогло зло. Мова йде про апеляційну комісію для правоохоронців першого рівня. Один з членів апеляційної комісії, представник громадського сектору Василь Лис так ревно увірував в чесність правоохоронців, що з п’яти звільнених попередньою комісією голосував за поновлення в органах чотирьох з них. Стверджує, що керувався внутрішніми переконаннями… Проте у нас інша думка. Тим паче, що чоловік і сам колишній міліціонер. Але Бог йому суддя.
Нам шкода, що ми не виправдали довіру людей і не змогли дійсно очистити ряди корумпованих правоохоронних органів. Проте це не означає, що ми капітулювали чи опустили руки. Навпаки – ми припиняємо грати за правилами так званої «дієвої реформи». Натомість усі зусилля кинемо на громадські розслідування злочинів та випадків корупції тих правоохоронців, які зберегли свої місця. І, повірте, шановні корупціонери в формі, – ви не надто розумні та хитрі, аби безслідно приховати свої злочини. Тому у вас два варіанти: або протягом місяця звільнитись з лав Нацполіції, або ж дослужитися до вироку з багаторічним терміном ув’язнення.

Коментарі вимкнені.