Від сьогодні у Тернополі перебуватимуть мощі Миколая Чарнецького

З 18 жовтня у Тернополі можна буде помолитися та приступити до мощей Блаженного Миколая Чарнецького. Святиня перебуватиме у церкві Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького у Тернополі. Тут відбуватимуться й реколекції, які виголосить отець Йосафат Савран, який належить до спільноти отців студитів.

У храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на Східному масиві, впродовж чотирьох днів з 18 до 21 жовтня виголошуватимуть реколекційні науки. Під час реколекцій в храмі перебуватимуть мощі Миколая Чарнецького.

Зустрічатимуть мощі в четвер, 18 жовтня о 17:45. Під час реколекцій розважатимуть над значенням церкви у житті християн.
– Багато інших таких питань з якими сьогодні людина стикається у суспільстві, що стосується родини, що стосується церкви, що стосується віри, молитви, як християнин повинен практикувати на щодень. Кожного вечора о 18 годині буде служитися Свята Літургія, після кожної Святої Літургії будуть проводитися реколекційні науки. В п’ятницю, 19 жовтня о 18:00 розпочнеться Молебний чин до Миколая Чарнецького, а після нього буде помазання олією прикладеною до мощей Блаженного Миколая Чарнецького, – розказав настоятель церкви Матері Божої Неустанної Помочі отець Василь Ліниця.

В суботу об 11:00і благословлятимуть дітей та немовлят.

– Минулого року ми це вже практикували, дуже багато було дітей, маса дітей прийшла. Діти є шумні, але каже Христос: “Не бороніть дітям приходити до Мене”. Цей момент, коли дитина має таку зустріч через посередництво Миколая Чарнецького з Нашим Всемогутнім Богом, який нас безмежно любить і чекає на нас, – каже настоятель церкви Матері Божої Неустанної Помочі отець Василь Ліниця.

Завершаться реколекції в неділю, 21 жовтня. О 9:30 розпочнеться Свята Літургія, де уділять благословення усім присутнім, повідомляє TV-4.

Коментарі вимкнені.