Відомі кіберспортсмени їдуть на чемпіонат до Тернополя

У суботу, 27 жовтня, у Тернополі очікується великий турнір “Krapka Open 2012” з комп’ютерної гри Counter Strike 1.6. Відбудеться захід символічно в приміщенні «Крапка-1» по вул. Львівській.

Нагадаємо, що дані змагання, за час свого існування, здобули популярність не тільки серед тернополян. Адже у 2007 році на масштабному турнірі був присутній славнозвісний ceh9 (гравець команди natus vincere – багатократних чемпіонів світу з контр-страйку). 

Цьогоріч на честь очікуваної і масштабної події, адміністрація «Крапки» вирішила додатково виділити для призового фонду 3 тисячі гривень. Загалом же, призи будуть такі:

1 місце – 1500грн + 25% від внесків команд + 5 літрів пива\квасу + 2 піци “Кватро стаджіоні” + сертифікат на виготовлення футболок для команди;
2 місце – 1000 грн + 15% від внесків команд + 5 літрів пива\квасу + 2 піци “Кватро стаджіоні”
3 місце – 500 грн + 10% від внесків команд + 5 літрів пива\квасу + 2 піци “Кватро стаджіоні”

Якщо тебе зацікавили призи і ти захоплюєшся грою у контр-страйк – збирай свою команду із п’яти чоловік. Зареєструватися можна на сайті  http://cyberplace.com.ua/cyberplace/104-krapka-open-2
Організатори розповідають, що попередній турнір у 2007 році був потужний як за грою, так і вміннями гравців. Тому, у цю суботу вони очікують щонайменше 15 сильних команд.

Коментатором цього турніру буде Олександр San40Wolf Бойко, який зараз коментує всеукраїнську лігу з cs1.6 – “Ліга Міст”, – розповідає організатор Сергій Гецько. – Якщо сказати наперед, то у березні ми проведемо 7-й чемпіонат з контр-страйку.

На турнір 27 жовтня запрошуються не лише команди, а й вболівальники. Для останніх буде пряма трансляція ігор на 40дюймовому екрані у сусідньому кафе.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Відомі кіберспортсмени їдуть на чемпіонат до Тернополя

  • 14:09 | 22.10.2012 о 14:09
    Permalink

    Великий ріспект Крапці, що відроджує кібер-спорт в Тернополі!!!!

Коментарі вимкнені.