Відомий гітарист 16 травня дасть концерт у Тернополі

Джазові та рокові гітарні композиції під супровід камерного оркестру – ось такий сюрприз тернополянам підготував композитор і виконавець Юрій Стасюк. 16 травня з насиченою концертною програмою музикант виступить в обласній філармонії.

Юрій Стасюк, гітарист, композитор: «Це буде концерт камерного оркестру Тернопільської обласної філармонії, в якому я беру участь як соліст-гітарист. Ну і як композитор – прозвучать нові твори, будуть нові прем’єри моєї музики».

Натхнення шукає Юрій Стасюк звідусіль. Усе залежить від характеру композиції.

Юрій Стасюк, гітарист, композитор: «Коли я пишу ліричну музику, звичайно, це – в глибині душі, в глибині серця, коли це стосується якихось певних сюжетів. Звичайно, я відшуковуюся від певних легенд, які пов’язані з Україною, з нашою місцевістю, де ми проживаємо».

Очікують, що на концерт прийдуть не лише статечні панянки з чоловіками, а й молодь. 16 травня у філармонії звучатимуть сучасні мотиви.

Сергій Примак, художній керівник, головний диригент камерного оркестру: «Кожна епоха, кожен час давав мистецтву свій штамп. І цей штамп не кимось придуманий – він сформований тим часом, тим буттям суспільства, в якому знаходилися, і не тільки відносно України чи Європи. Наша головна задача – це володінні тим, що ми називаємо, стилем. І донесення цього стилю є одною з основних рис у нашій професійній виконавчій діяльності».

Головний диригент камерного оркестру Тернопільської обласної філармонії Сергій Примак розповів, як бурхливо проходять репетиції творчого колективу.

Сергій Примак, художній керівник, головний диригент камерного оркестру: «Тільки в синтезі емоцій, в синтезі розуміння питання може бути рушійна сила творчості».

Тож, усіх хто бажає насолодитись гітарним звучанням класичних та сучасних композицій, працівники філармонії запрошують 16 травня на концерт камерного оркестру та композитора Юрія Стасюка.

ІНТБ

Коментарі вимкнені.