Знаний польський університет звернув увагу на Тернопіль

На початку квітня 2016 року між географічним факультетом Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Відділом наук про Землю та просторового планування Університету Марії Кюрі-Склодовської (Люблін) було підписано Лист про наміри щодо підготовки фахівців за програмою подвійних дипломів та домовленість про співпрацю в науковому та освітньому середовищі.

Від імені Університету Марії Кюрі-Склодовської документ був підписаний деканом Відділу наук про Землю і просторового планування проф.Радославом Добровольським, від імені Тернопільського національного педагогічного університету – деканом географічного факультету доц.Андрієм Кузишиним (підписання Листа про наміри відбувалось за погодженням ректоратів обох університетів).

Церемонія пройшла на факультеті наук про Землю і просторового планування за участю заступника декана з питань освітньої діяльності доктора Іоланти Роджос і заступника декана з питань науки, доктора габ.Славомира Темпільовського.

У підписаному документі було заявлено про свій намір співпраці з метою розробки і впровадження програми подвійного диплома по першому та другому ступеню з географії, на основі потенціалу викладання і наукових досліджень обох університетів. В рамках співпраці, сторони зобов’язуються ініціювати двосторонні зусилля з розробки оптимальної моделі функціонування досліджень взаємного навчання, що дозволить студентам з польської і української сторони отримати подвійний диплом.

В ході зустрічі неодноразово наголошували на необхідності співпраці університетських середовищ по обидва боки кордону, особливо в області спільних ініціатив в галузі освіти. Учасники зустрічі постійно підкреслювали важливість двосторонніх контактів у навчальному процесі. Наголошувалось, що сьогодні значна кількість українських студентів здобуває освіту в польських вишах. Водночас обговорювались конструктивні підходи щодо підготовки фахівців за стандартами української та польської систем освіти.

Наприкінці зустрічі сторони, які підписали Лист про наміри, заявили про свою готовність розвивати і поглиблювати співробітництво, висловивши надію на те, що підписання даного документу буде початком плідної співпраці, а також студенти УМКС і ТНПУ незабаром матимуть можливість брати участь в програмі подвійного диплому.

Коментарі вимкнені.