Відзавтра дворковий міст біля “Шостого магазину” перекриють

Від середи, 31 липня буде змінено схему руху під залізничним мостом в районі транспортної розв’язки вулиць Збаразька – Бродівська – С. Крушельницької – Вояків дивізії “Галичина” – Галицька, пише Тернопіль вечірній. За словами заступника міського голови Владислава Стемковського, аби не утруднювати рух транспорту на даній ділянці, роботи проводитимуть по-черзі на кожній полосі і дещо розширять проїзну частину.

“Спершу перекриють рух з вулиці Збаразької до Б. Хмельницького, відтак весь транспорт рухатиметься вулицею За Рудкою, яка попередньо була відремонтована, – розповів Владислав Стемковський, заступник міського голови. – Це перший етап робіт на який ми плануємо витратити 7 днів за сприятливих погодних умов. Другий етап це перекриття руху зі сторони залізничного вокзалу до вулиці Збаразької, відтак транспорт знову ж таки їздитиме по вулиці За Рудкою. І ми також плануємо затратити на роботи 7 днів, якщо будуть сприятливі умови”.

Уже сьогодні, щоб не створювати проблем для тернополян, через міст біля Політехнічного дозволили рух у центр на вулицю Руську.

“Ми розширюємо проїжджу частину під двоарковим мостом, щоб було дві смуги для руху транспорту в одну сторону, – зауважує Владислав Стемковський. – Збільшимо проїжджу частину за рахунок зменшення тротуарів до 80 сантиметрів. Крім того, згодом ми поставимо спеціальні турнікети та сітки, щоб переходи під мостом були безпечними”.

З метою забезпечення потреб в перевезеннях мешканців міста, рух громадського транспорту буде організовано наступним чином: автобусні маршрути № 13, № 19 – вул. Збаразька – вул. Бродівська – вул. За Рудкою – вул. Чехова – вул. Крушельницької і далі по маршруту;

Автобусний маршрут № 8 – зі сторони вул. Бродіської – вул. За Рудкою – вул. Чехова – вул. Крушельницької – вул. Б.Хмельницького і далі по маршруту. Всі решту – вул. Збаразька – вул. Вояків Дивізії Галичина – вул. Руська і далі по маршруту.

Нова схема руху в PDF-форматі.

Коментарі вимкнені.