Військову частину у Тернополі відновлять

Реорганізовуючи військо, у 2013 році в Тернополі розформували артилерійську бригаду з понад 70-річною історією. Відтоді представники Тернопільщини постійно клопотали до Міністерства оборони, аби військову частину в обласному центрі відновили.

Врешті Міноборони дало відповідь на запит народного депутата Олексія Кайди. У ній зазначено, що на базі колишньої 11-ої окремої гвардійської артилерійської бригади перспективним складом Збройних Сил України передбачено дислокацію військової частини у місті Тернополі. В тернопільському гарнізоні цю інформацію підтверджують.

«Бригада була однією з найкращих в Україні, то ж її відновлення є дуже важливим кроком у патріотичному житті міста та обороноздатності всієї країни», -запевняє полковник Володимир Катинський.

ТВО обласного військового комісара переконаний, що частину таки вдасться відновити. «З клопотанням неодноразового звертався Олексій Кайда, народний депутат, тому ця робота ведеться і я думаю, що найближчим часом частина буде відновлена», – зазначив Володимир Катинський.

 

Коментарі вимкнені.