Віктор Балога захищає тернопільську студентку від прокуратури

Вчора “Погляд” розмістив статтю про “плачевну” ситуацію у тернопільському притулку. Згодом назву статті ми замінили, бо у ініціатора благодійної  акції Юлії Стасюк виникли проблеми. Як нам розповіла дівчина, її викликали до прокуратури, щоб вона надала пояснення щодо збору речей для дитячого притулку по вул. Стрімка. Там їй нахамили, як каже Юля, “таке відчуття , що там працюють бездушні люди”.

Дівчина  звернулась за допомогою до народного депутата Віктора Балога. Який  відразу став на її захист.

“Інформація дійшла до Генпрокуратури, а та почала давити на прокуратуру області за бездіяльність. Що у відповідь зробили місцеві прокурори? Ні – не почали проводити перевірки, шукати куди йдуть кошти і чи взагалі вони туди надходять. Вони не придумали нічого кращого ніж запросити на розмову заступника голови «Молодіжного мистецького центру» Юлію Стасюк. Бесіда була максимально жорсткою і конкретною: зупинити акцію, спростувати інформацію про жахливі умови утримання дітей, а в противному випадку – суд.
Викладачі і дирекція дитбудинку залякані, нікого до себе не пускають. Але, не дивлячись на все, молодь налаштована продовжити збір допомоги. Просять лише одного – захистити їх від прокурорів і просто не заважати. Я, з одного боку, пишаюся, що в Україні є така молодь, а з іншого – мені соромно, що вони живуть в такій державі.
Як народний депутат, звернувся до Генпрокурора, щоб провели внутрішнє розслідування. Для суспільства справа честі, щоб таких людей не було в органах. Мало того, що держава не піклується про сиріт, так ще й ставить палки в колеса тим, хто про них дбає. Навіть не знаю, чи є ще десь у світі така країна”, – підтримав народний депутат тернопільську студентку.

Коментарі вимкнені.