Вісім рятувальників гасили пожежу у Тернополі

Вісім рятувальників гасили пожежу у Тернополі. 26 березня о 00:01 на пункт зв’язку оперативно-диспетчерської служби Управління ДСНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в місті Тернопіль на проспекті С. Бандери, в підвальному приміщенні 5-ти поверхового житлового будинку.

На момент прибуття рятувальників площа пожежі становила близько 5 м.кв – горіло сміття та речі домашнього вжитку. Горіння супроводжувалось значним задимленням, що поширилось на сходову клітку будинку.

Одночасно з ліквідацією пожежі працівники ДСНС вжили заходів щодо димовидалення та організували евакуацію мешканців житлового будинку. Вже о 00:17 пожежу було локалізовано, а о 00:25 – ліквідовано.

Під час гасіння врятовано 7 осіб (в тому числі одну дитину), яких за допомогою рятувальних пристроїв евакуювали з верхніх поверхів будівлі.

До гасіння пожежі залучалась ланка газодимозахисної служби, всього на місці події працювали 8 чоловік особового складу та 3 од. техніки. Причина виникнення та збитки завдані внаслідок пожежі встановлюється.

Розслідування за фактом пожежі здійснюють працівники Тернопільського МВ ГУ Національної поліції в Тернопільській області.

 

Коментарі вимкнені.