Вісім тисяч гривень – офіційна зарплатня державних службовців, з якими найчастіше бажають зробити селфі


І так, в правоохоронних органах Тернопільщини настала нова ера – змінено не лише форму спецодягу, а і її вміст. З 14 жовтня міліція Тернопільщини реінкарнується у поліцію, адже вже і у Файному стартувала кампанія набору поліцейських.
Вісім тисяч гривень – така офіційна зарплатня державних службовців, з якими найчастіше бажають зробити селфі українці. На презентацію поліції у Тернопіль приїхали полісмени, які вже повноцінно патрулюють у Львові. Тернополяни прискіпливо їх оглядали, одному зробили навіть зауваження, аби поголився.


Оксана: «Раніше я працювала приватним підприємцем. Вирішила ще з часів Майдану – країну потрібно змінювати. Першим кроком з мого боку стала заповнена анкета у патрульну поліцію Львова, у якій уже працюю».

Олена: «Подати анкету в поліцію вирішила, коли розпочався набір у Львові. Набридло спостерігати за «диванною самообороною». Головний момент: треба, щоб не тільки патрульні змінювали Україну, а й громадяни допомагали поліції у цьому».

Ярослав: «Довгий час я проживав закордоном. Коли почув про поліцію, захотів долучитися до змін в державі, бо вважаю, тут можна жити не гірше. Ніж в інших країнах. Молодь, яка подає заявки у поліцію, має високу мотивацію».

Дмитро Чорний – корінний тернополянин, інспектор патрульної служби Львова (третя рота, перший батальйон). За фахом юрист.
Ірена Кропива.
Фото автора.

Коментарі вимкнені.