Вода збирає кривавий урожай на Тернопільщині

Настала пора, коли на перший погляд звичний відпочинок біля річки може закінчитися непоправним. Лише за минулі вихідні — 30 червня та 1 липня — на Тернопільщині втопилися двоє молодих людей.

Так, на річці Серет в ніч з п’ятниці на суботу трагічно обірвалося життя 21-річного хлопця із села Дзвиняч Заліщицького району.

«Важко повірити, що сьогодні ввечері ми проводжатимемо в останню путь людину, якій, здавалося б, ще жити й жити, — розповідає «Погляду» жителька вказаного села. — Хлопчина був такий веселий, життєрадісний. Восени йому мало б виповнитися 22 роки. Він виховувався в дуже хорошій сім’ї, хоч і батьки свого часу розлучилися. Його тато також раптово пішов з життя цього року на саму Великодню суботу.

Мати змушена була податися на заробітки до Італії, тож дітьми (мав ще сестру, яка вчиться у Кременчузі в педагогічному) опікувалася бабуся —ще досить жвава і здорова жінка. Не передати словами, наскільки важко переживає вона трагічну й раптову втрату онука. Те, що сталося, — як грім серед ясного неба. Пішов з дому живий-здоровий, поїхав відпочивати на річку із сусідськими хлопцями і тут таке… Як це сталося і чому ніхто зараз сказати не може».

На даній річці, що належить до Касперівського водосховища, завжди відпочиває багато людей, зазначають у сільській раді села Лисичники Заліщицького району, де вона розташована. Широке плесо простягається вздовж 10 кіломертів, а глибина сягає до 17 метрів. Вода стояча і різких перепадів температури, що не рідко призводить до лиха, тут не має.

Напередодні вищеописаної трагедії, ввечері 30 червня у технічній водоймі Бучацького цукрового заводу знайшли тіло 17-річого жителя міста Бучач. Попередня причина загибелі — також утоплення.

До слова, на водних об’єктах Тернопільщини в поточному році загинули 15 осіб, одна з яких дитина.

Коментарі вимкнені.