Володимир Бліхар підсумував 100-денну діяльність фракції «Народного контролю» у Тернопільській міській раді

Депутати фракції “Народного контролю” у Тернопільській міській раді прозвітували перед виборцями про результати своєї 100-денної роботи у міському парламенті. За три місяці роботи вдалося вирішити або бодай зрушити з “мертвої точки” десятки питань, з якими зверталися до “Народного контролю” тернополяни. Окрім того, члени “Народного контролю” послідовно і наполегливо обстоюють право кожного депутата займати відповідальну позицію при ухваленні рішень на сесіях ради.
“Фракція “Народного контролю” не є і не буде безмовним гвинтиком у злагодженому роками механізмі роботи міської ради, в якому понад усе цінувалася одностайність прийняття рішень”, – заявив Володимир Бліхар. Депутат зазначив, що одним із пріоритетів діяльності є відповідальна і свідома робота депутатів у профільних комісіях, щоб жодне важливе для тернополян питання не виносилося на сесію без предметного обговорення і детального вивчення”.
Депутат Петро Болєщук за час роботи взяв участь у 15-ти засіданнях комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, подав 10 депутатських звернень для вирішення насущних проблем земляків: виділення коштів для оновлення проектно-кошторисної документації з будівництва школи-довгобуду в Кутківцях, ремонту доріг та освітлення ряду вулиць мікрорайонів Кутківці та Пронятин, відкриття груп дитячого садочку у Пронятині, покращення роботи маршруту №25 громадського транспорту та вивчення питання щодо відкриття додаткового маршруту сполученням вулиця Золотогірська – масив Сонячний. За ініціативи Петра Болєщука у мікрорайоні “Пронятин” побудували новий дитячий майданчик, створена комісія з питань упорядкування козацької могили в мікрорайоні “Кутківці”.
Вікторія Шараськіна – секретар постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства. Як наслідок понад двадцятьох зустрічей з виборцями, депутат подала 23 депутатські звернення (на 18 з них уже надані відповіді), ініціювала слухання громадських організацій, які опікуються дітьми-інвалідами, бере участь у робочій групі зі створення Тимчасової комісії з питань реабілітації дітей-інвалідів в Тернопільській області. “З величезною відповідальністю ставлюся до виконання свого громадського обов’язку: долучилася до заходу з нагоди святкування Міжнародного дня інвалідів, Дня народження Степана Бандери, вручення ордену “Народний герой України”. Горда і вдячна бути частиною прогресивної тернопільської громади”, – запевнила В.Шараськіна.
Разом із командою депутатів та активістів “Народного контролю” Тернополя, Володимир Бліхар подякував виборцям за небайдуже ставлення до питань життєдіяльності міста, закликав ще частіше звертатися за консультацією і допомогою.
“Якщо бачите в місті проблему, маєте ідею чи пораду, як краще її вирішити, – не вагаючись, звертайтеся до “Народного контролю”. Ми працюємо для того, щоб чути тернополян і ефективно вирішувати проблеми громади”, – підсумував В.Бліхар.

Коментарі вимкнені.