Володимиру Гройсману тернополяни поскаржилися на Сергія Надала

Володимир Гройсман уже прибув на з’їзд Асоціації міст України, який відбувається у Тернополі. Форум проходить під темою “День діалогу”. Перед тим, як зайти в Український дім “Перемога”, де саме відбувається з’їзд керівник кабміну підійшов до тернопільських активістів, які вимагали припинення забудови парків та будівництва торф’яних котелень. Володимир Гройсман вислухав скарги тернополян і запропонував сісти за стіл переговорів з мером Сергієм Надалом та головою ОДА Степаном Барною.

На що небайжужі тернополяни відповіли, що такі переговори тривають вже більше півроку. Ніякого результату вони не дали, бо місцева влада зацікавлена у будівництві котелень та забудові парків.

Також керівник уряду поспілкувався з багаторазовим чемпіоном з біатлону, майстром спорту Олександром Починком. Останній розповів про проблему біатлонної бази, яка знаходиться в селі Підгороднє. Зараз частину бази намагаються незаконно забудувати приватними будинками.

Під час розмови були присутні також мер Тернополя Сергій Надал, голова Тернопільської ОДА Степан Барна та нардеп Олег Барна. З останнім в Олександра Починка почалася словесна дискусія

Овід

Коментарі вимкнені.