Всі без медичної освіти можуть різати перехожих на вулиці? – відповідь тернопільського слідчого (документ)

Замаху на життя у нападі на Ігоря Турського не було, бо… нападник не має медичної освіти!  Такий висновок можна зробити з офіційної відповіді слідства за підписом старшого слідчого  Віталія Заблоцького на звернення адвоката потерпілого, – про це у мережі Фейсбук повідомляє Іван Сороколіт.

Тернопільський  підприємець Сергій Лупійчук, теж шокований висновком тернопільських слідчих.

  • Якщо у вас відсутня медична освіта, ви не працюєте в закладах охорони здоров’я і не знайомі з анатомією тіла – ви звільняєтесь від кримінальної відповідальності… І це не першоквітневий жарт. Це висновок тернопільських слідчих у справі нападу на громадського діяча Ігоря Турського. Наше життя перетворюється на гумористичне шоу, проте чомусь зовсім не смішно, а навпаки, – пише він у мережі Фейсбук.

Нагадаємо, 22 лютого  в центрі міста, серед білого дня,  ножем підрізали екс-депутата міськради Ігоря Турського. На чоловіка зі спини напав невідомий з ножем та наніс удар в область стегна.  До слова, злочинців було троє: поки один з них орудував ножем, інші двоє чекали спільника поруч драмтеатру. Після того, як Ігоря Турського поранили, усі троє втекли. Згодом головний поліцейський Тернопільщини Олександр Богомол назвав головною версію, як таку, що злочин вчинено на ґрунті політичної діяльності по конфліктних ситуаціях в міській раді.

Сьогодні минає рівно три місяці тому, як в центрі міста серед білого дня вчинено замовний зухвалий напад з ножовим пораненням на депутата 6-го й 7-го скликань Тернопільської міської ради.

З того, що відомо:
1) Головного нападника завдяки “цікавим” діям слідчих та судді “чомусь” не було затримано, коли була змога це зробити. Зараз він переховується і його оголошено в розшук. Невже не було розуміння, що затримати нападника був шанс лише раз?
2) Інші найманці сприймаються слідством взагалі як “випадкові туристи з Кривого Рогу” і до них у слідства немає жодних питань. Молоді чоловіки живуть звичайним повноцінним життям і навіть відпочивають на морях.
3) Груповий замовний напад з ножем з 10-сантиметровою раною поряд з стегновою аретерією трактується як “хуліганка” і нівякому разі не є замахом на вбивство, бо “підозрюваний не має медичної освіти і не є лікарем за фахом”.

Але, можливо, критика зайва і сьогодні керівництво поліції озвучить сенсаційні результати розслідування з розкриттям/звинуваченням не лише виконавців, але й замовників, – пише Іван Сороколіт.

Коментарі вимкнені.